برگزاری اولین جشنواره فروش شکلات ، شیرینی ، آجیل و تنقلات
22 الی 26 اسفند 90
برگزاری اولین جشنواره فروش شکلات ، شیرینی ، آجیل و تنقلات
چهارشنبه 23 آذر 1390

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی بیسکوئیت ، شیرینی و شکلات ،‌ اولین جشنواره فروش شکلات ، شیرینی ،‌ آجیل و تنقلات ویژه شب عید از تاریخ 22 الی 26 اسفند 1390 در تهران برگزار می گردد .

 

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی بیسکوئیت ،‌ شیرینی و شکلات ، این جشنواره با هدف حمایت از مصرف کننده با حضور شرکت های معتبر طی 5 روز در تهران ، سالن حجاب برگزار می گردد .

این نمایشگاه برای اولین بار به صورت کاملاً تخصصی توسط متولی صنعت شیرینی و شکلات و با همکاری اتحادیه قنادان کشور و شرکت گیان طرح پرشین اجرا می گردد .

لازم به ذکر است که انجمن صنفی صنایع بیسکوئیت ، شیرینی و شکلات ایران تا قبل از برگزاری این نمایشگاه مجری 10 دوره نمایشگاه تخصصی شیرینی و شکلات تهران بوده است .

شرکت های معتبر صنعت شیرینی و شکلات ، خشکبار و قنادان می توانند با در دست داشتن مدرک معتبر فعالیت و تولید جهت ثبت نام با شماره 7 – 88753436 تماس و اقدامات اولیه ثبت نام را انجام دهند .           

منبع : انجمن صنفي بيسكويت‏ شيريني و شكلات ايران

آخرین های نمایشگاه
سه شنبه 25 شهريور 1393
معرفي آخرين دستاوردهاي داخلي و خارجي اين صنعت، تبادل اطلاعات شرکت هاي داخلي و خارجي، جذب سرمايه گذاري، رونق توليد، توسعه صادرات، معرفي منابع انساني، اشتغالزائي و تبليغات و اگاهي بخشي به بازديدکنندگان از مهم ترين اهداف برگزاري نمايشگاه بين المللي ماشين آلات و مواد اوليه بيسکويت، شيريني و شکلات است.
ادامه ...
سه شنبه 25 شهريور 1393
صنعت شیرینی و شکلات کشور در سال گذشته480 میلیون دلار صادرات داشته، اما جمشید مغازه‌ای دبیر انجمن شیرینی و شکلات و بیسکویت ایران معتقد است که در صورت فراهم شدن شرایط و کمک‌های دولت این میزان می‌تواند به شدت افزایش یابد چرا که ظرفیت بازارهای منطقه ما برای این محصولات حدود یک و نیم میلیارد دلار برآورد می‌شود. او می‌گوید در دهه اخیر پیشرفت‌های زیادی در این صنعت صورت گرفته و همین موضوع که صادرات 40 میلیون دلاری سال 81 به رقم 480 میلیون دلار رسیده نشان‌دهنده این رشد است. مصاحبه ما با او با جنجال روغن پالم شروع شد و به وضعیت صنعت رسید. این مصاحبه را در ادامه می‌خوانید.
ادامه ...
 <<  <   1    2    3    4    5  ...  >   >> 
جایگاه ویژه
تبیلغات
عضويت در خبرنامه نامه
آمار
  • مجموع كاربران روي خط: 5
    بازدیدهای امروز: 7823
    بازدیدهای دیروز: 7119
    کل بازدیدها: 2806440