برگزاری اولین جشنواره فروش شکلات ، شیرینی ، آجیل و تنقلات
22 الی 26 اسفند 90
برگزاری اولین جشنواره فروش شکلات ، شیرینی ، آجیل و تنقلات
چهارشنبه 23 آذر 1390

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی بیسکوئیت ، شیرینی و شکلات ،‌ اولین جشنواره فروش شکلات ، شیرینی ،‌ آجیل و تنقلات ویژه شب عید از تاریخ 22 الی 26 اسفند 1390 در تهران برگزار می گردد .

 

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی بیسکوئیت ،‌ شیرینی و شکلات ، این جشنواره با هدف حمایت از مصرف کننده با حضور شرکت های معتبر طی 5 روز در تهران ، سالن حجاب برگزار می گردد .

این نمایشگاه برای اولین بار به صورت کاملاً تخصصی توسط متولی صنعت شیرینی و شکلات و با همکاری اتحادیه قنادان کشور و شرکت گیان طرح پرشین اجرا می گردد .

لازم به ذکر است که انجمن صنفی صنایع بیسکوئیت ، شیرینی و شکلات ایران تا قبل از برگزاری این نمایشگاه مجری 10 دوره نمایشگاه تخصصی شیرینی و شکلات تهران بوده است .

شرکت های معتبر صنعت شیرینی و شکلات ، خشکبار و قنادان می توانند با در دست داشتن مدرک معتبر فعالیت و تولید جهت ثبت نام با شماره 7 – 88753436 تماس و اقدامات اولیه ثبت نام را انجام دهند .           

منبع : انجمن صنفي بيسكويت‏ شيريني و شكلات ايران

آخرین های نمایشگاه
دوشنبه 18 فروردين 1393
ضمن عرض تبريك به مناسبت فرا رسيدن سال نو ، شركت نمايشگاهي ماندگار تجارت شيرين از شرکت های زير مجموعه انجمن صنفي صنايع بيسكويت ، شيريني و شكلات ايران  (برگزار كننده 10 دوره نمايشگاه موفق شيريني و شكلات) به عنوان مجری برگزاري سیزدهمین دوره نمايشگاه فوق الذکر ، که در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران از تاریخ 24    لغایت 27 شهریور ماه سال 1393 برگزار خواهد شد را در دستور کار قرار داده و از تاریخ 23/01/1393 مقدمات ثبت نام از مشارکین محترم این نمایشگاه شروع میگردد.
ادامه ...
دوشنبه 26 اسفند 1392
در پیام دبیر انجمن صنفی صنایع بیسکوئیت، شیرینی و شکلات آمده است؛ اولین بهار دولت یازدهم در حالی فرا رسیده است که گذر زمان، دوران سختی را بر صنعت گذرانده است که در تدبیر مدبرانه دولت و همت همیشگی صنعت، امید به شکوفا شدن اقتصادی را در جهت تعالی کشور عزیزمان بانتظار نشسته است، که در پس این تدبیر، این امید ان شاالله محقق گردد.
ادامه ...
 <<  <   1    2    3    4    5   >   >> 
جایگاه ویژه
تبیلغات
عضويت در خبرنامه نامه
آمار
  • مجموع كاربران روي خط: 1
    بازدیدهای امروز: 4925
    بازدیدهای دیروز: 4454
    کل بازدیدها: 2152470