برگزاری اولین جشنواره فروش شکلات ، شیرینی ، آجیل و تنقلات
22 الی 26 اسفند 90
برگزاری اولین جشنواره فروش شکلات ، شیرینی ، آجیل و تنقلات
چهارشنبه 23 آذر 1390

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی بیسکوئیت ، شیرینی و شکلات ،‌ اولین جشنواره فروش شکلات ، شیرینی ،‌ آجیل و تنقلات ویژه شب عید از تاریخ 22 الی 26 اسفند 1390 در تهران برگزار می گردد .

 

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی بیسکوئیت ،‌ شیرینی و شکلات ، این جشنواره با هدف حمایت از مصرف کننده با حضور شرکت های معتبر طی 5 روز در تهران ، سالن حجاب برگزار می گردد .

این نمایشگاه برای اولین بار به صورت کاملاً تخصصی توسط متولی صنعت شیرینی و شکلات و با همکاری اتحادیه قنادان کشور و شرکت گیان طرح پرشین اجرا می گردد .

لازم به ذکر است که انجمن صنفی صنایع بیسکوئیت ، شیرینی و شکلات ایران تا قبل از برگزاری این نمایشگاه مجری 10 دوره نمایشگاه تخصصی شیرینی و شکلات تهران بوده است .

شرکت های معتبر صنعت شیرینی و شکلات ، خشکبار و قنادان می توانند با در دست داشتن مدرک معتبر فعالیت و تولید جهت ثبت نام با شماره 7 – 88753436 تماس و اقدامات اولیه ثبت نام را انجام دهند .           

منبع : انجمن صنفي بيسكويت‏ شيريني و شكلات ايران

آخرین های نمایشگاه
يكشنبه 26 مرداد 1393
به گزارش روابط عمومی ستاد برگزاری و به گفته میلاد معصومی مدیر اجرایی نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات اطلاعیه های موبوطه غرفه سازان و مشارکت کنندگان برای مقدمات حضور به شرح زیر می باشد که می بایست توسط عوامل مربوطه پر شود و با مدارک مندرج در فرم ها به ستاد برگزاری تحویل داده شود.
ادامه ...
سه شنبه 3 تير 1393
جمشید مغازه ای دبیر انجمن صنفی صنایع بیسکوئیت، شیرینی و شکلات در گفتگو با خبرنگار نشریه شهد گفت: با توجه به پر شدن فضای نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات در کوتاه ترین زمان و درخواست بیش از 120 مشارکت کننده به عنوان رزرو، ستاد برگزاری اقدام به اضافه نمودن 2 سالن 6 و 7 نمود.
ادامه ...
 <<  <   1    2    3    4    5   >   >> 
جایگاه ویژه
تبیلغات
عضويت در خبرنامه نامه
آمار
  • مجموع كاربران روي خط: 9
    بازدیدهای امروز: 2282
    بازدیدهای دیروز: 4413
    کل بازدیدها: 2685670